Положення про електронний журнал

Як працювати з електронним журналом

Ми навчаємося на сайті Нові знання . Логін і пароль до Е-щоденника надає класний керівник

ВШО - онлайн уроки з багатьох предметів

Для реєстрації на ВШО перейдіть за посиланням 

Відкритий лист до батьків учнів від адміністрації ліцею

Діти та педагоги з нетерпінням чекали очного навчання, але реалії воєнного часу диктують свої правила. Навчальний процес 2023-24 навчального року буде організовано із використанням технологій дистанційного навчання.

Під час дистанційного навчання має забезпечуватися регулярна взаємодія вчителя з учнями та батьками. Батьки повинні сприяти виконанню дитиною освітньої та навчальних програм, досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, дбати про фізичне та психічне здоров'я дітей, формувати у них навички здорового способу життя, а також сприяти дотриманню учнями академічної доброчесності.

Дистанційне навчання є викликом як для тих, хто навчає, так і для учнів. Тривале перебування перед екранами гаджетів підвищує втому та розфокусовує увагу, адже така діяльність не властива дитячому віку. Тому втрата уважності під час уроку може бути нормою.

Під час дистанційного навчання дитини батькам насамперед потрібно розуміти, що дитина може не мати жодних проблем з увагою, а просто перевтомлюватися від онлайн уроків, самостійного опрацювання матеріалу та постійної роботи з гаджетами. Тому цю проблему варто розв'язувати за допомогою організаційних рішень.

Ми підготували для вас декілька порад про те, як допомогти дитині організувати навчальний процес вдома:

1. Плануйте день та слідкуйте за дотриманням режиму дня. На сайті школи є фіксований розклад уроків, які потребують включення у чітко визначений час ( якщо урок проводиться онлайн) — роздрукуйте цей розклад, щоб він був у дитини перед очима.

2. Оберіть разом з дитиною одяг для "роботи". Так званий "дрес-код" допоможе дитині "увійти в роль учня" та зосередитися на роботі.

3. Організуйте робоче місце. Воно має гарно освітлюватися (за можливості — денним світлом), бути зручним та обладнаним необхідною технікою.

4. Чергуйте періоди навчання та відпочинку. Зауважте, ми звикли відпочивати з використанням гаджетів, проте під час дистанційного навчання такий відпочинок не є зміною діяльності: очі не відпочивають від монітору, а мозок від обробки інформації. Також пам'ятайте про необхідність фізичної активності. Прогулянки на свіжому повітрі, танці та руханка під час перерв стануть помічниками для відпочинку тіла і психіки дитини.

5. Розробіть систему заохочень. Складіть разом зі своєю дитиною своєрідний чек-ліст заохочень за успіхи у навчанні. Не радимо мотивувати учня фінансовими винагородами. Краще мотивувати враженнями: переглядом кіно вдома, читанням книг, прогулянками до парку, відвідинами ковзанки тощо. Такий чек-ліст можна намалювати чи створити у графічному редакторі та повісити у робочому куточку.

6. Ще однією формою підтримки мотивації дитини до навчання є постійна фіксація успіхів у навчанні. Наприклад, дитина отримала високу оцінку за домашнє завдання, уважно вислухала нову тему від вчителя чи прочитала параграф із новим матеріалом: це треба обов'язково відзначити, створюючи своєрідний "шлях до успіху". Таке відстеження батьками дитячих успіхів допоможе дитині відчувати свій прогрес та прагнути більшого.


Зберігайте спокій, будьте стриманими і відповідальними, адже ми всі робимо спільну справу. І головне, будьте всі здорові!



Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати